Tinypaste

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۷/۰۴/۲۷

Tinypaste


عجب پست جالبى حامد امروز منتشر کرد من که خيلى حال کردم . عجب افزونه باحالى

» متن کامل اين پست حامد خان صفا

فرض کنید قصد دارید یک نوشته کوتاه و یا یک مینیمال بنویسید و آن را در اختیار دیگر دوستانتان قرار دهید و با آنها به اشتراک بگذارید و یا قصد دارید مطلبی را به بالاتــ‌رین بفرستید و وبلاگی برای درج آن ندارید و یا اگر هم صاحب یک ویلاگ بوده باشید قصد ندارید آن را در وبلاگ شخصی خود منتشر سازید و یا قصد دارید پیامی را برای دوستتان از طریق یاهومسنجر بفرستید و از آنجایی که یاهومسنجر در تعداد کاراکترهای ارسالی در هر پیام محدودیت دارد دنبال راه حلی برای رفع تمامی این مشکلات می گردید .
سایت Tinypaste سایتی است که به همین منظور ساخته شده است .
 کافی است به صفحه اصلی سایت Tinypaste مراجعه کرده وعبارت خود را در آن تایپ کرده و یا از جایی دیگر Copy و Paste کنید  و سپس بر روی دکمه Submit کلیک کنید .
Tinypaste بلافاصله یک لینک در اختیار شما قرار می دهد که می توانید آن را در اختیار دوستانتان قرار دهید و یا از آن در مصارف دیگری از جمله ارسال به شبکه های اجتماعی و به اشتراک گذاشتن آن استفاده کنید .
با کلیک بر روی لینکی که در اختیارتان قرار گرفته است می توانید نوشته خود را مشاهده کنید ، همچنین قابلیت کپی کردن کل متون تنها با یک کلیک و همچنین نمایش به صورت تمام صفحه و ذخیره تمامی نوشته ها در یک فایل txt از دیگر مزایای این سایت است .
همچنین اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید  Tinypaste افزونه ای مخصوص فایرفاکس دارد که قادرید بدون نیاز به صفحه اصلی سایت و تنها با یک کلیک متون انتخابی خود را به  یک لینک در tinypaste‌ تبدیل کنید .
tinypaste-firefox-extension.gif
افزونه tinypaste‌ را می توانید از اینجا و یا اینجا  برای فایرفاکس دریافت کنید .
»  Tinypaste نیازی به ثبت نام ندارد و با زبان فارسی نیز سازگار است…

 خيلى جالبه

0 نظر:

لینکهای دوستان