ماجرای دايي و مايلي كهن در دادگاه

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۷/۰۲/۰۹

ماجرای دايي و مايلي كهن در دادگاه


جلسه دادگاه رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از مايلي‌كهن امروز بسيار پرتنش برگزار شد.

به گزارش فارس، ساعت 10 صبح امروز در شعبه 1060 مجمع قضايي شهيد بهشتي جلسه‌ رسيدگي به پرونده شكايت علي دايي از محمد مايلي‌كهن به رياست محمود صفوي برگزار شد.


وكيل دايي: مايلي‌كهن مي‌خواست دايي مقصر اصلي ناكامي تيم ملي باشد


در ابتداي اين جلسه عسگري پيش‌بين، وكيل علي دايي اظهار داشت: در مرحله مقدماتي شكوائيه‌اي تقديم دادسرا كرديم و در آن به عرض رسانديم كه بعد از ناكامي تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني 2006 آلمان (عدم صعودبه مرحله دوم) يك برنامه تلويزيوني با عنوان "يك جهان يك جام" ‌با حضور چند تن از كارشناسان از جمله محمد مايلي‌كهن، به طور زنده از شبكه سه سيما پخش شد.


وي ادامه داد: موضوع برنامه علل ناكامي تيم ملي فوتبال بود. هر يك از كارشناسان محترم عقايد خود را بيان كردند و آقاي مايلي كهن به عنوان كارشناس در فضاي ملتهب و مشوشي كه درجامعه وجود داشت و مردم ما بخصوص فوتبال دوستان حرفه‌اي كه به شدت ناراحت بودند،‌ در لفافه تلاش كرد تمامي و يا عمده ناكامي تيم ملي را متوجه علي دايي كرده و وي را در نزد افكار عمومي مقصر جلوه دهد.


وكيل دايي تاكيد كرد: نسبت به آن بخش از اظهارات مايلي كهن كه درباره وضعيت فني و كيفيت بازي فوتبال بود، ادعايي نداريم؛ اما در باره مطالبي كه از نظر موكل بنده واقعيت نداشته و كذب محض است شكايت داريم. موارد كذب در شكواييه آمده و اينجا نيز به عرض مي‌رسانيم.


وي افزود: مايلي كهن در آن برنامه عنوان كرد، علي دايي به ايمان مبعلي و فوتبال مملكت ظلم نموده و اشاره كردند مبعلي در بازي فولاد و صباباتري (در آن زمان دايي بازيكن صبا بود) روي پاي دايي تكل زد و بعد از آن، محو شد. مجري از مايلي كهن پرسيد آيا صراحتا مي گوييد دايي عامل دوري مبعلي از تيم ملي بوده است كه مايلي كهن پاسخ داد، بله.

پيش بين: مايلي كهن ادعا مي‌كند دايي مصطفوي را از فدراسيون فوتبال بركنار كرد

پيش‌بين در ادامه اظهاراتش گفت: در بخش ديگري از برنامه، مايلي‌كهن در پي سلسله‌ سوالاتي كه مطرح شد گفت: در ديداري كه دايي با خاتمي رئيس‌جمهور وقت داشت، در باب انتخاب مهدي پاشازاده براي تيم منتخب جهان عنوان كرد مصطفوي از نفوذ خود براي اين انتخاب استفاده كرده است. در همان ديدار دايي مسايلي را در خصوص فدراسيون عنوان كرد و از همان زمان هم رئيس فدراسيون تغيير كرد. در همين لحظه مجري پرسيد به نظر شما رياست فدراسيون با حرف دايي تغيير كرد؟ مايلي كهن گفت: تغيير كرد


» ادامه مطالب

0 نظر:

لینکهای دوستان