TweakNow RegCleaner Professional 3.5

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۱۰/۲۴

TweakNow RegCleaner Professional 3.5


ریجستری قلب ویندوز هر سیستمی است. ریجستری شامل اطلاعاتی است که نحوه نمایش و اجرای ویندوز را کنترل می کند. امروزه بیشتر برنامه ها تنظمیات و اطلاعات مهم خود را در ریجستری ویندوز ذخیره می کنند.
هنگامی که شما برنامه ای را نصب می کنید یک کلید جدید در ریجستری ویندوز ایجاد می شود، این کلید هنگامی که برنامه را پاک می کنید بصورت اتوماتیک پاک می شود. متاسفانه همیشه اینطور نیست و شما بعضی اوقات می توانید برنامه هایی را پیدا کنید که در هنگام پاک شدن کلید های خود را در ریجستری پاک نمی کنند و این کلیدها پس از مدتی از کار خواهند افتاد. بعد از یک دوره پس از نصب و پاک کردن تعداد زیادی برنامه ریجستری ویندوز شامل تعداد زیادی کلید از کار افتاده خواهد شد و حجم ریجستری ویندوز بالا رفته و سرعت ویندوز در هنگام اجرا کمتر خواهد شد زیرا ویندوز مدت زمان بیشتری را صرف جستجوی اطلاعات در ریجستری می کند.
برای اینکه کامپیوتری با بالاترین کارایی را داشته باشید توصیه می شود که به صورت دوره ای ریجستری ویندوز خود را پاکسازی کنید. نرم افزار TweakNow RegCleaner v2.0.9 برنامه ای است که این کار را به خوبی برای شما انجام می دهد.

Download 2.29 Mb
Download Mirror 2.29 Mb


0 نظر:

لینکهای دوستان