نرم افزار قوی برای امینت ویندوز و فایلها

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۰۸/۱۲

نرم افزار قوی برای امینت ویندوز و فایلها


نرم افزار های زیادی را برای رمزگذاری روز فایل های و برنامه ها را میشناسیم که با دادن نام کاربری و رمز دست رسی آنها را محدود میکنیم.

اما نرم افزاری با نام Face Codeبه شما این امکان را میدهد که بر خلاف دیگر نرم افزارها مشابه،به روشی فوق العاده دسترسی افراد غیر مجاز به رایانه خود را از بین ببرید.

با استفاده از این نرم افزار میتوانید صد در صد مطمئن باشید که فرزندان ،اقوام،کارمندان و دوستان شما قادر نخواهند بود به طور غیر مجاز از رایانه شما استفاده کنند.

برای اجرای این نرم افزار و استفاده از آن نیازی به دوربین های گرانقیمت نخواهید بود و تنها با استفاده از یک وب کم میتوانید بدون نیاز به نام کاربری و رمز عبور به بخشهای رمزگذاری شده وارد شوید.

روشهای مختلفی برای شناسایی کاربران در این نرم افزار وجود دارد که برخی از آنها به شرح زیر است:

- شناسایی با استفاده از چهره

- شناسایی با استفاده از چهره،نام کاربری و رمز عبور

- شناسایی با چهره و نام کاربری

- شناسایی با استفاده از چهره و رمز عبور

با استفاده از این نرم افزار میتوانید برای ورود به بخش های مختلف ویندوز محدودیت هایی را تعریف کنید تا هر کاربر مجاز به دسترسی به برخی از این بخشها باشد.همچنین میتوانید بر روی محافظ صفحه نمایش ویندوز (screen Saver) نیز این برنامه را فعال کنید و به صورت هنگامی که فراموش کنید رایانه خود را خاموش کنید نیز میتوانید با خیال راحت به کارهای روزمره خود بپردازید و نگران اطلاعات شخصی خود نباشید.

از دیگر امکانات این نرم افزار با عنوان FaceCode Password Bank در اختیار شما قرار میدهد که امکان ورود به تمامی سایتها و برنامه های دارای رمز عبور بدون وارد کردن نام کاربری و رمز عبور میباشد.

نرم افزار فوق قادر است تمام نام های کاربری و رمز عبور مورد نیاز برای ورود به سایتهای مختلف که توسط شما مشخص شده است را در بانک اطلاعاتی خود به روشهای مختلف و پیچیده ای رمز نگاری و ذخیره کند.پس از انجام این ذخیره سازی میباید چهره ای نیز به عنوان چهره فرد مجاز به استفاده از این بانک اطلاعاتی در نرم افزار ثبت شود.

حلا وقتی بخواهید وارد سایتها و نرم افزار هایی شوید که از شما رمز عبور میخواهد براحتی و با استفاده از این نرم افزار چهره شما شناسایی شده و چنانچه مجاز به استفاده از بانک اطلاعاتی باشید نام کاربری و رمز عبور مورد نیاز به طور خودکار در سایت مربوطه وارد شده و در اینصورت نیازی به حفظ کردن نام کاربری و رمزهای پیچیده و مختلف نیز نخواهید داشت.

نرم افزار فوق بر روی ویندوزهای xp/2003/2000 قابل اجرا است و میتوانید نسخه ای از آن را از سایت http://www.face-code.com دریافت کنید.

0 نظر:

لینکهای دوستان