سرویس Windows Live SkyDrive به یک گیگابایت فضای رایگان ارتقاء پیدا کرد

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۰۷/۲۱

سرویس Windows Live SkyDrive به یک گیگابایت فضای رایگان ارتقاء پیدا کرد


منبع: WinBeta.Net
مایکروسافت امروز (جمعه) تغییراتی جدید در سرویس Windows Live SkyDrive صورت داد بطوریکه فضای رایگان آن به 1 گیگابایت ارتقاء یافت.

این بروزرسانی فضای SkyDrive را نسبت به فضای پیش از این دو برابر کرده است و در کنار این بروزرسانی چندین امکانات جدید نیز به آن اضافه شده است:

خوراک(فید) برای فولدرهای عمومی - کاربران از هم اکنون می توانند که فید مرتبط با فولدرهای عمومی (Public Folders) را داشته باشند. این قابلیت به دیگر افراد امکان رهگیری بروزرسانی های درون فولدرهای شما را میدهد.

مشاهده شخص آپلود کننده فایل - هم اکنون شما می توانید که دریابید هر فایل توسط چه شخصی در فولدرهای SkyDrive شما فرستاده شده است. این قابلیت هنگامی مفید است که شما نیاز دارید از مشخصات شخص آپلود کننده فایل آگاه شوید.

اضافه نمودن دوستان بطور مستقیم در محیط SkyDrive - کاربران می توانند که بدون مراجعه به Windows Live Messenger یا Windows Live Hotmail به اضافه کردن دوستان و تماس های مورد نظر اقدام کنند.

به همراه بروزرسانی های ذکر شده تغییرات محسوسی نیز در رابط کاربری SkyDrive انجام شده است که دسترسی به امکانات این ابزار را آسانتر کرده است. برای مشاهده لیست کامل این تغییرات "اینجا را کلیک کنید."

مشاهده: سایت Skydrive
منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از Neowin)

0 نظر:

لینکهای دوستان