نگاه ويژه گيگابايت به بازار ايران

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۰۴/۲۱

نگاه ويژه گيگابايت به بازار ايران


ايتنا- نایب رئیس دپارتمان بازاریابی و فروش جهانی شرکت گیگابایت یونایتد طي بازديد خود از ايران گفت: با توجه به اهمیت بازار ايران، ما تکنولوژی و محصولات خود را همزمان با دیگر بازارهای جهان وارد ایران کرد‌ه‌ایم که این مهم نیز باعث جلب نظر مصرف‌كنندگان نسبت به محصولات گیگابایت و افزایش حجم فروش این محصولات در این کشور شده است.
هنري كائو نایب رئیس دپارتمان بازاریابی و فروش جهانی شرکت گیگابایت یونایتد همچنين در زمينه فعاليت شركت متبوعش با بررسی عملکرد رقبای خود در سراسر جهان ادامه داد: در دو سال گذشته در رابطه با تکنولوژی حرف‌های زیادی را برای گفتن داشتیم که این روند را نیز برای سال‌های آتی در نظر داریم که این مساله باعث شده تا بعضا در برخی از تولیدات، کمپانی‌های دیگر از ما الگوبرداری کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در تکنولوژی خازن‌های حالت جامد و مادربوردهای با طول عمر بالا (UD) ما به عنوان پیشرو قدم‌های مثبتی را برداشتیم در حال حاضر نسل دوم این تکنولوژی را نیز به دلیل استقبال مصرف‌کنندگان به بازارهای جهانی به ویژه ایران عرضه نموده‌ایم که بعد از ما برخی از کمپانی‌ها به طراحی، ساخت و عرضه آن پرداخته‌اند.

به گزارش ايتنا کائو در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با تحریم ایران و روابط آتی این کمپانی با نماینده خود شرکت آواژنگ گفت: با توجه به صحبت‌هایی که در رابطه با ایران در سراسر جهان وجود دارد با نگرانی وارد این کشور شدم، اما امروز که در کنار شما هستم تمامی این صحبت‌ها را دروغ دانسته و به تمامی شرکا و دوستان تجاری خود نیز گوشزد خواهم کرد.

وی خاطرنشان ساخت کمپانی گیگابایت محکم‌تر و قوی‌تر از گذشته با شریک تجاری ایرانی خود ادامه فعالیت خواهد داد و به نظر من آواژنگ یکی از بهترین شرکاي تجاری ما در سراسر جهان است. وي گفت: «همیشه گیگابایت با دید متفاوتی به بازار ايران نگاه ‌کرده است.»

خاطرنشان مي‌سازد هنری کائو که سابقا سمت‌های مختلفی را در کمپانی گیگابایت داشته، برای اولین بار با این عنوان وارد ایران شده تا از نزدیک با بازار ایران و عملکرد نماینده خود آواژنگ آشنا شود.

0 نظر:

لینکهای دوستان