چهار دانلود برتر ویندوز ویستا

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۰۲/۲۸

چهار دانلود برتر ویندوز ویستامنبع: WinBeta.Net
تا هنگامی که سیستم عامل ویندوز ویستا یک تازه وارد به عرصه برنامه ها و نرم افزارها می باشد یافتن برنامه های کاربردی هماهنگ و محبوبی که منحصر به این سیستم عامل باشند کار چندان آسانی نیست. در اینجا شما را با چهار نرم افزار محبوب این ماه ویندوز ویستا آشنا م کنیم:

Amnesty Generator

با استفاده از این نرم افزار گدجت های (Gadget) متعددی که بر روی وب قرار دارد را به گدجتی کاربردی برای ویندوز ویستا تبدیل کنید. این ابزار به واقع از قدرت جادویی استفاده می کند و به کاربر این قابلیت را میدهد که از هزاران گدجت بر روی وب انتخاب کنند و از آنها بر روی ویندوز ویستا استفاده نمایند.

برای مثال اضافه شونده هایی از سایت های گوگل و یاهو را به گدجتی برای ویستا تبدیل می کند.

تصاوير: Screenshot
دانلود: Amnesty™ Generator 0.9b

Vista Manager

ابزاری که تنظیمهای بیشماری را به واسطه یک رابط کاربری در اختیار کاربر قرار میدهد. این ابزار کاربر را قادر میسازد تا چندین تنظیم را یکباره با هم تغییر دهد. آیا به ابزاری به عنوان ترفند ویندوز ویستا نیاز دارید؟ این ابزار تنها بسته کاملی است که توانسته بسیاری از گزینه های ویستا را قابلیت تغییر ببخشد.

گفتنی است که این ابزار تنها به مدت 15 روز رایگان می باشد و بعد از آن برای استفاده بیشتر نیاز به پرداخت پول و تهیه جواز استفاده دارید.

تصاوير: Screenshot
دانلود: Vista Manager

Vista Shortcut Overlay Remover

مطمئنا تا کنون از شکل بزرگ نشانه میان بر(shortcut) که بر روی فایل های مرتبط در ویندوز ویستا نمایان میشود عصبانی شده اید. اجازه دهید تا با استفاده از این ابزار نشانه بزرگ میانبر را برای شما کوچکتر کنیم و یا حتی آنرا از روی فایل مورد نظر حذف نماییم.

کارکرد با این ابزار بسیار ساده است، تنها آنرا فعال کنید و اندازه مورد نظر یا گزینه حذف نشانه میان بر را انتخاب کنید.

تصاوير: Screenshot
دانلود: Vista Shorcut Overlay Remover

Start ++

موتور شارژش کننده "جعبه جست و جوی ویستا" به شما این امکان را میدهد تا فرمان های کوتاه و نام های مستعاری برای اجرای وظایف مختلف انتخاب کنید. با منوی شروع ویندوز ویستا و قابلیت جالب گزینه جست و جوی آن همه ما آشنا شده ایم. این ابزار کاملا مبتنی بر همان جعبه کوچک جست و جو ساخته شده است که دستور از پیش تعریف شده شما را از آنجا می خواند،میفهمد و سریع اجرا می کند.

این ابزار به واقع یک راحت طلبی آشکاری است برای عاشقان صفحه کلید ها.

تصاوير: Screenshot
دانلود: Start++

منبع خبر: WinBeta.Net (نقل از PC World)

0 نظر:

لینکهای دوستان