ایمیل ده دقیقه ای عرضه شد

مجموعه مقالات و مطالب مرتبط با بلاگر و وبلاگ نویسی و دنیای فناوری اطلاعات

دیدن مطالب وبلاگ

۱۳۸۶/۰۲/۱۴

ایمیل ده دقیقه ای عرضه شد


این سایت در واقع یک نوآوری در زمینه اینترنت و به خصوص در زمینه ایمیل است. همانطور که از نام سایت پیداست، ایمیل ده دقیقه ای عرضه شدشما می توانید در این سایت صاحب یک ایمیل شخصی ده دقیقه ای شوید. ایمیلی که درست بعد از 10 دقیقه از زمان تولید و ایجاد نابود شده و از بین می رود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی PCNEWS.IR ، این روش به عنوان یکی از روشهای مبارزه با اسپم مطرح شده است. همانطور که می دانید اغلب سایت های اینترنتی برای ثبت نام نیاز دارند تا ایمیلی از شما گرفته و کد فعال سازی و یا پاسورد را برای شما ارسال نمایند. این کار معمولا در کمتر از 10 دقیقه اتفاق می افتد. سپس شما باید هر از چند گاهی ایمیل های این سایت را به صورت خبرنامه و یا حتی هرزنامه دریافت کنید. تازه اگر این سایت ها ایمیل های شما را به سایت های دیگر برای فرستادن اسپم نفروشند.
استفاده از این ایمیل های ده دقیقه ای به همین منظور بسیار مناسب است. شما می توانید کد فعال سازی و پاسورد در دریافت کنید و مطمئن باشید که بعد از ده دقیقه این ایمیل وجود خارجی نخواهد داشت و همه ایمیل های تبلیغاتی برگشت خواهند خورد. طبق آمار سایت هم اکنون حدود 30000 ایمیل در هر روز در این سایت شاخته شده و از بین می روند.

مشاهده: سایت ایمیل ده دقیقه ای
منبع: PCNEWS.IR

0 نظر:

لینکهای دوستان